ZÁPAS
19.11.17 | finále | Laurent Rochette | Riccardo Bonadio | 7-63, 1-0, - skreč | Turkey F43 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Laurent Rochette | Riccardo Bonadio | |
1. podání % | 26/48 (54%) | 26/37 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 20/26 (77%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 1/1 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 14/37 (38%) | 14/48 (29%) |
Vyhrané body celkem | 48/85 (56%) | 37/85 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laurent Rochette vs. Riccardo Bonadio - Vzájemné zápasy
19.11.17 | finále | Laurent Rochette | Riccardo Bonadio | 7-63, 1-0, Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | Turkey F43 | antuka |
Laurent Rochette form & Riccardo Bonadio form
Laurent Rochette - poslední zápasy
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 1-1, - Laurent Rochette - skreč | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Maxence Broville | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Gianni Mina | 6-0, 2-1, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Evan Hoyt | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Chuhan Wang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 1-4, - Laurent Rochette - skreč | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Robertas Vrzesinski | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Mikhail Korovin | 4-2, Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Janis Podzus | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Fajing Sun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Naifu Zhang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
16.06.19 finále | vs. Yan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.19 semifinále | vs. Ye Cong Mo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Yuanfeng Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Wei-De Lin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Vincent Millot | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Shropshire | 6-3, 7-63 | detail zápasu |
Riccardo Bonadio - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |