ZÁPAS
11.07.17 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Lisandru Rodriguez | 6-3, 6-0 | France F15 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Laurent Lokoli | Lisandru Rodriguez | |
1. podání % | 30/53 (57%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/30 (83%) | 12/19 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/36 (50%) | 16/53 (30%) |
Vyhrané body celkem | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
28.05.02, 21 Let
28.05.02, 21 Let
Laurent Lokoli vs. Lisandru Rodriguez - Vzájemné zápasy
11.07.17 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Lisandru Rodriguez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | France F15 | tvrdý |
Laurent Lokoli form & Lisandru Rodriguez form
Laurent Lokoli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Lisandru Rodriguez - poslední zápasy
M25 Lesa - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Riccardo Chessari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Alessandro Zapelli | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Horst Rieder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Niklas Rohrer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
07.07.22 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Pierre Antoine Tailleu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 6-71, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Luc Koenig | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.22 kvalifik. | vs. Lorenzo Bresciani | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Gillian Osmont | Gillian Osmont - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Sean Cuenin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.21 kvalifik. | vs. Ben Jones | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
03.09.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 7-5, 3-1, Erik Crepaldi - skreč | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Liova Ajavon | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Max Cunat | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detail zápasu |