ZÁPAS
20.06.19 | 2. kolo | Laurent Lokoli | Florent Bax | 5-7, 6-1, 6-2 | M25+H Toulouse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Laurent Lokoli | Florent Bax | |
1. podání % | 56/83 (67%) | 61/100 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/56 (70%) | 37/61 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/27 (59%) | 15/39 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 48/100 (48%) | 28/83 (34%) |
Vyhrané body celkem | 103/183 (56%) | 80/183 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Laurent Lokoli | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Laurent Lokoli | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Laurent Lokoli | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laurent Lokoli | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laurent Lokoli | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Laurent Lokoli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laurent Lokoli | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-A | ||
Laurent Lokoli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Laurent Lokoli | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laurent Lokoli vs. Florent Bax - Vzájemné zápasy
20.06.19 | 2. kolo | Laurent Lokoli | Florent Bax | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25+H Toulouse | antuka |
Laurent Lokoli form & Florent Bax form
Laurent Lokoli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Florent Bax - poslední zápasy
M25 New - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 1-4, - Florent Bax - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 7-5, 4-3, Courtney John Lock - skreč | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Maxence Bertimon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Serafin Zund | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ilia Simakin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ajay Malik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-2, 2-0, Stijn Pel - skreč | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
14.10.23 finále | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Stijn Pel | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Rohan Mehra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 2-6 | detail zápasu |