ZÁPAS
04.04.19 | 2. kolo | Laurent Lokoli | Bruno Sant'Anna | 6-1, 6-1 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Laurent Lokoli | Bruno Sant'Anna | |
1. podání % | 35/45 (78%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/35 (77%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/33 (64%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Laurent Lokoli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laurent Lokoli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laurent Lokoli vs. Bruno Sant'Anna - Vzájemné zápasy
12.06.19 | 1. kolo | Bruno Sant'Anna | Laurent Lokoli | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | M25 Huelva | antuka |
04.04.19 | 2. kolo | Laurent Lokoli | Bruno Sant'Anna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Laurent Lokoli form & Bruno Sant'Anna form
Laurent Lokoli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Bruno Sant'Anna - poslední zápasy
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Koray Kirci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.19 finále | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 semifinále | vs. Peter Torebko | 6-73, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 čtvrtfinále | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Wilson Leite | 0-3, - Bruno Sant'Anna - skreč | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Louis Wessels | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Peter Heller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Lukas Ollert | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Rene Schulte | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |