Lasse Muscheites vs. Matthew Dellavedova 08.07.2019

Lasse Muscheites vs. Matthew Dellavedova 08.07.2019 - M15 Marburg - porovnání

ZÁPAS

08.07.19kvalifik.Lasse Muscheites Matthew Dellavedova 5-7, 6-2, 11-9 Germany M15 Marburg antuka

STATISTIKY ZÁPASU

11-9

Lasse Muscheites
Nemecko
25.04.96, 24 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
30.05.00, 20 Let






11 196 $
Matthew Dellavedova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Lasse Muscheites vs. Matthew Dellavedova - Vzájemné zápasy

08.07.19kvalifik.Lasse MuscheitesMatthew Dellavedova5-7, 6-2, 11-9 detail zápasuGermany M15 Marburg antuka

Lasse Muscheites - poslední zápasy

Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Buvaysar Gadamauri5-7, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.02.20
kvalifik.
vs. Mike Urbanija6-74, 4-6 prohradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Vojtech Vlkovsky6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France M15 Veigy - koberec
27.01.20
kvalifik.
vs. Stuart Parker6-1, 5-7, 9-11 prohradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Dean Thurner6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
21.01.20
kvalifik.
vs. Stefan Seifert4-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Jonas Trinker6-3, 7-5 výhradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Tom Clavel6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Piotr Galus2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Vladyslav Manafov0-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Mauro De Maio6-3, 7-67 výhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Samuel Paulovcak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Goran Markovic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
02.11.19
semifinále
vs. Vladimir Ivanov4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Daniil Glinka3-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Marius Ruzgas6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Roni Mikael Hietaranta6-4, 6-1 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Deney Wassermann4-6, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Jason Sormunen6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
08.10.19
kvalifik.
vs. Dominik Recek4-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Justin Schlageter6-4, 7-5 výhradetail zápasu
France M15 Forbach - koberec
25.09.19
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Marchal6-0, 6-0 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Julien De Cuyper7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Christopher Patzanovsky4-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Michal Marko6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. David Pichler6-73, 2-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Jim Walder6-3, 7-5 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Mark Simons6-1, 6-4 výhradetail zápasu

Matthew Dellavedova - poslední zápasy

All Lower - antuka
04.07.20
1. kolo
vs. Omar Jasika4-6, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Aaron Addison4-6, 7-5, 12-10 výhradetail zápasu
Australia M25 Geelong - tráva
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Erik Holt-Crossman4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Mason Naumovski4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Palaphoom Kovapitukted2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Manish Sureshkumar2-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Thammarat Kamchai6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Dominik Palan4-6, 7-5, 10-12 prohradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Benjamin Pietri2-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Hong Chung6-2, 6-75, 10-8 výhradetail zápasu
Australia Playford Challenger - tvrdý
28.10.19
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Traralgon Challenger - tvrdý
21.10.19
kvalifik.
vs. Brandon Walkin6-70, 2-6 prohradetail zápasu
Australia M25 Toowoomba - tvrdý
10.10.19
2. kolo
vs. Martin Beran2-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Lucas Vuradin6-0, 6-1 výhradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Glen Dawes6-4, 7-5 výhradetail zápasu
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Tomislav Edward Papac6-0, 6-2 výhradetail zápasu
05.10.19
1. kolo kval.
vs. Alex Aley7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Australia M25 Brisbane - tvrdý
29.09.19
2. kolo kval.
vs. Jake Delaney4-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Zac Osborne6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Australia M25 Darwin - tvrdý
21.09.19
1. kolo kval.
vs. Francis Casey Alcantara4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Australia M25 Cairns - tvrdý
17.09.19
1. kolo
vs. Maverick Banes1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Wetzlar - antuka
06.08.19
1. kolo
vs. Adil Kalyanpur4-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quin Verstegen6-2, 6-4 výhradetail zápasu
05.08.19
kvalifik.
vs. Torben Steinorth7-64, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
Belgium M15 Brussels - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Nick Hardt3-6, 2-6 prohradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Adil Kalyanpur7-65, 1-6, 10-2 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Victor Ernaelsteen4-6, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
Germany M15 Bad - antuka
22.07.19
kvalifik.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Tim Zeitvogel6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Austria M15 Kramsach - antuka
15.07.19
kvalifik.
vs. Andrea Bolla3-6, 0-6 prohradetail zápasu
<