Lasse Muscheites vs. Marcel Marlon Sudzum

Lasse Muscheites vs. Marcel Marlon Sudzum - Netherlands F1 - porovnání

ZÁPAS

15.06.152. kolo kval.Lasse Muscheites Marcel Marlon Sudzum 6-3, 6-0 Holland Netherlands F1 antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Lasse Muscheites
Nemecko
25.04.96, 24 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
29.11.00, 19 Let







Marcel Marlon Sudzum
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Lasse Muscheites vs. Marcel Marlon Sudzum - Vzájemné zápasy

15.06.152. kolo kval.Lasse MuscheitesMarcel Marlon Sudzum6-3, 6-0 detail zápasuHolland Netherlands F1 antuka

Lasse Muscheites - poslední zápasy

Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Buvaysar Gadamauri5-7, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.02.20
kvalifik.
vs. Mike Urbanija6-74, 4-6 prohradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Vojtech Vlkovsky6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France M15 Veigy - koberec
27.01.20
kvalifik.
vs. Stuart Parker6-1, 5-7, 9-11 prohradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Dean Thurner6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
21.01.20
kvalifik.
vs. Stefan Seifert4-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Jonas Trinker6-3, 7-5 výhradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Tom Clavel6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Piotr Galus2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Vladyslav Manafov0-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Mauro De Maio6-3, 7-67 výhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Samuel Paulovcak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Goran Markovic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
02.11.19
semifinále
vs. Vladimir Ivanov4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Daniil Glinka3-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Marius Ruzgas6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Roni Mikael Hietaranta6-4, 6-1 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Deney Wassermann4-6, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Jason Sormunen6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
08.10.19
kvalifik.
vs. Dominik Recek4-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Justin Schlageter6-4, 7-5 výhradetail zápasu
France M15 Forbach - koberec
25.09.19
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Marchal6-0, 6-0 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Julien De Cuyper7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Christopher Patzanovsky4-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Michal Marko6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. David Pichler6-73, 2-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Jim Walder6-3, 7-5 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Mark Simons6-1, 6-4 výhradetail zápasu

Marcel Marlon Sudzum - poslední zápasy

Italy M25 Santa - antuka
24.09.19
kvalifik.
vs. Riccardo Di Nocera6-78, 1-3, - Marcel Marlon Sudzum - skrečprohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Stephanos Schinas6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Horst Rieder0-6, 0-6 prohradetail zápasu
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Stephanos Schinas6-2, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
10.09.19
kvalifik.
vs. Horst Rieder6-2, 2-6, 5-10 prohradetail zápasu
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Marc Guardeno6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Belgium M15 Lambermont - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis5-7, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Holland M15 Den - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Marc Dijkhuizen0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Holland M15 Alkmaar - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Roy De Valk2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M25+H Most - antuka
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Pavel Motl3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Toby Martin1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Giovanni Rizzuti2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Adrian Obert2-5, - Marcel Marlon Sudzum - skrečprohradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
25.03.19
kvalifik.
vs. Florent Bax1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy Italy F30 - antuka
29.09.18
kvalifik.
vs. Titouan Droguet2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Italy F27 - antuka
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Filippo Giovannini1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Germany F11 - antuka
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Leonard Von Hindte3-6, 1-1, - Marcel Marlon Sudzum - skrečprohradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Riad Rastoder6-2, 6-0 výhradetail zápasu
France France F15 - antuka
22.07.18
kvalifik.
vs. Arthur Reymond1-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Javier Alonso Velasquez Meza6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Germany F8 - antuka
16.07.18
2. kolo kval.
vs. Niklas Guttau4-6, 0-6 prohradetail zápasu
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Oscar Moraing6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Germany F7 - antuka
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Nicolas Zaidman4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Belgium Belgium F3 - antuka
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Arnaud Destrebecq2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Belgium Belgium F2 - antuka
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Alex Knaff1-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Ian O'Jon6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - antuka
23.05.18
1. kolo
vs. Robin Stanek2-6, 5-7 prohradetail zápasu
21.05.18
kvalifik.
vs. Yvo Panak6-3, 6-4 výhradetail zápasu
20.05.18
2. kolo kval.
vs. David Juras6-1, 6-3 výhradetail zápasu
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Cyril Frantisek Slachta6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
<