Lasse Muscheites vs. Jim Walder 27.08.2019

Lasse Muscheites vs. Jim Walder 27.08.2019 - M15 Haren - porovnání

ZÁPAS

27.08.19kvalifik.Lasse Muscheites Jim Walder 6-3, 7-5 Holland M15 Haren antuka

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Lasse Muscheites
Nemecko
25.04.96, 23 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
31.07.00, 19 Let







Jim Walder
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Lasse Muscheites vs. Jim Walder - Vzájemné zápasy

27.08.19kvalifik.Lasse MuscheitesJim Walder6-3, 7-5 detail zápasuHolland M15 Haren antuka

Lasse Muscheites - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Piotr Galus2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Vladyslav Manafov0-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Mauro De Maio6-3, 7-67 výhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Samuel Paulovcak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Goran Markovic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
02.11.19
semifinále
vs. Vladimir Ivanov4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Daniil Glinka3-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Marius Ruzgas6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Roni Mikael Hietaranta6-4, 6-1 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Deney Wassermann4-6, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Jason Sormunen6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
08.10.19
kvalifik.
vs. Dominik Recek4-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Justin Schlageter6-4, 7-5 výhradetail zápasu
France M15 Forbach - koberec
25.09.19
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Julien De Cuyper7-63, 6-1 výhradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Marchal6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Christopher Patzanovsky4-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Michal Marko6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. David Pichler6-73, 2-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Jim Walder6-3, 7-5 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Mark Simons6-1, 6-4 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Jasper Krol6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium M15 Lambermont - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Nicolas Demeroutis3-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Nathan Freire Da Silva6-3, 6-3 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Romain Stoffels1-6, 6-1, 10-3 výhradetail zápasu
Belgium M15 Eupen - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Max Houkes4-6, - Lasse Muscheites - skrečprohradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
12.07.19
2. kolo
vs. Mauricio Echazu6-4, 2-6, 6-71 prohradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Gibril Diarra4-6, 6-4, 7-63 výhradetail zápasu
08.07.19
kvalifik.
vs. Matthew Dellavedova5-7, 6-2, 11-9 výhradetail zápasu

Jim Walder - poslední zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Sebastian Eguez4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Yeudy Villar4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Austin Ansari (USA)6-75, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
15.10.19
kvalifik.
vs. Christian Samuelsson3-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Paty6-4, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
08.10.19
kvalifik.
vs. Tim Van Der Horst4-6, 0-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Piotr Galus6-2, 7-66 výhradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Bogdan Borza5-7, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
Romania M15 Brasov - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Petru-Alexandru Luncanu4-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
27.08.19
kvalifik.
vs. Lasse Muscheites3-6, 5-7 prohradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop2-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Piestany - antuka
16.07.19
kvalifik.
vs. Zdenek Derkas5-7, 1-6 prohradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Janis Podzus6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Buvaysar Gadamauri6-73, 4-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Kamen - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Flemming Peters6-4, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu
24.06.19
kvalifik.
vs. Alexis Gautier1-6, 7-5, 4-10 prohradetail zápasu
Germany M15 Kaltenkirchen - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Tomas Jirousek2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Troisdorf - antuka
07.05.19
1. kolo
vs. Bart Van Den Berg6-3, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Vilislav Bonev6-0, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.19
kvalifik.
vs. Simon Beaupain7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
30.04.19
kvalifik.
vs. Sandro Kopp6-3, 2-6, 13-15 prohradetail zápasu
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Amar Avdovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Mert Naci Turker6-73, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Luca Tomasetto0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Georg Winkler2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Alon Elia1-6, 6-74 prohradetail zápasu
Qatar Qatar F6 - tvrdý
16.12.18
2. kolo kval.
vs. Jesper De Jong4-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.12.18
1. kolo kval.
vs. Andrew Robinson6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Qatar Qatar F5 - tvrdý
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Tom Pisane7-5, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
<