ZÁPAS
19.11.16 | finále | Lamine Ouahab | Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 7-5, 6-4 | Morocco F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lamine Ouahab | Alvaro Lopez San Martin | |
1. podání % | 62/116 (53%) | 62/97 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/62 (56%) | 42/62 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 25/54 (46%) | 11/35 (31%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 44/97 (45%) | 56/116 (48%) |
Vyhrané body celkem | 104/213 (49%) | 109/213 (51%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lamine Ouahab vs. Alvaro Lopez San Martin - Vzájemné zápasy
28.02.19 | 2. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Lamine Ouahab | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Faro | tvrdý |
19.11.16 | finále | Lamine Ouahab | Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Morocco F9 | antuka |
12.11.16 | finále | Lamine Ouahab | Alvaro Lopez San Martin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Morocco F8 | antuka |
Lamine Ouahab form & Alvaro Lopez San Martin form
Lamine Ouahab - poslední zápasy
M15 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.22 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - skreč | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
12.12.20 semifinále | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.20 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
20.11.20 čtvrtfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - skreč | detail zápasu | |
17.11.20 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - skreč | detail zápasu |
Alvaro Lopez San Martin - poslední zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |