ZÁPAS
18.11.20 | 1. kolo | Lamine Ouahab | Alexander Weis | 4-2, - skreč | M15 Villena | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lamine Ouahab | Alexander Weis | |
1. podání % | 10/19 (53%) | 11/17 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 7/10 (70%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/9 (44%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 10/17 (59%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body celkem | 21/36 (58%) | 15/36 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lamine Ouahab | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamine Ouahab | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lamine Ouahab | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alexander Weis | |
0-0 | ||
4-2 |
2 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lamine Ouahab vs. Alexander Weis - Vzájemné zápasy
18.11.20 | 1. kolo | Lamine Ouahab | Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - skreč | detail zápasu | M15 Villena | antuka |
Lamine Ouahab form & Alexander Weis form
Lamine Ouahab - poslední zápasy
M15 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.22 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - skreč | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
12.12.20 semifinále | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.20 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
20.11.20 čtvrtfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - skreč | detail zápasu | |
17.11.20 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - skreč | detail zápasu |
Alexander Weis - poslední zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | detail zápasu |