Kyle Edmund vs. James Ward 23.06.2020

Kyle Edmund vs. James Ward 23.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

23.06.201. koloKyle Edmund James Ward 6-1, 6-4 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
Kyle Edmund Kyle Edmund podáva0-0
0-0, 30-0, 30-15, 40-30
1-0James Ward James Ward podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, 40-A
Kyle Edmund Kyle Edmund podáva1-1
0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
2-1James Ward James Ward podáva
0-0
Kyle Edmund Kyle Edmund podáva3-1
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40
4-1James Ward James Ward podáva
0-0, 15-15, 30-30
Kyle Edmund Kyle Edmund podáva5-1
0-0, 30-0
6-1
2
0-0James Ward James Ward podáva
0-0
Kyle Edmund Kyle Edmund podáva0-1
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40
1-1James Ward James Ward podáva
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-40
Kyle Edmund Kyle Edmund podáva1-2
0-0, 30-0, 40-0
2-2James Ward James Ward podáva
0-0
Kyle Edmund Kyle Edmund podáva2-3
0-0, 15-0, 40-0
3-3James Ward James Ward podáva
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP]
Kyle Edmund Kyle Edmund podáva4-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP]
4-4James Ward James Ward podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Kyle Edmund Kyle Edmund podáva5-4
0-0, 30-0, 40-15
6-4

Kyle Edmund
Veľká Británia
08.01.95, 25 Let




44
1050
5 313 587 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
09.02.87, 33 Let




273
170
1 474 546 $
James Ward
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Kyle Edmund vs. James Ward - Vzájemné zápasy

23.06.201. koloKyle EdmundJames Ward6-1, 6-4 detail zápasu All Lower antuka
16.04.131. koloJames WardKyle Edmund6-3, 6-4 detail zápasuUSA Sarasota Challenger antuka

Kyle Edmund - poslední zápasy

All Lower - antuka
28.06.20
1. kolo
vs. Daniel Evans3-6, 2-6 prohradetail zápasu
27.06.20
1. kolo
vs. Cameron Norrie6-73, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Liam Broady6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Andy Murray6-72, 7-65, 10-5 výhradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. James Ward6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico Acapulco - tvrdý
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Taylor Harry Fritz4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.02.20
2. kolo
vs. Felix Auger Aliassime6-4, 6-4 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo
vs. Feliciano Lopez6-4, 6-1 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý I.
16.02.20
finále
vs. Andreas Seppi7-5, 6-1 výhradetail zápasu
15.02.20
semifinále
vs. Miomir Kecmanovic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Soon-Woo Kwon3-6, 6-2, 7-65 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Dominik Koepfer6-2, 6-4 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Yasutaka Uchiyama7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
21.01.20
1. kolo
vs. Dusan Lajovic6-77, 3-6, 6-74 prohradetail zápasu
New Zeland Auckland - tvrdý
16.01.20
čtvrtfinále
vs. John Isner6-75, 6-75 prohradetail zápasu
15.01.20
2. kolo
vs. Andreas Seppi6-3, 7-64 výhradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Alejandro Davidovich Fokina6-2, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
06.01.20
1. kolo
vs. Filip Krajinovic6-4, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain Davis Cup - tvrdý I.
23.11.19
Rubber 1
vs. Feliciano Lopez6-3, 7-63 výhradetail zápasu
Spain Davis Cup - tvrdý I.
22.11.19
vs. Philipp Kohlschreiber6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Spain Davis Cup - tvrdý I.
21.11.19
Rubber 1
vs. Mikhail Kukushkin6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France Paris - tvrdý I.
31.10.19
3. kolo
vs. Novak Djokovic6-77, 1-6 prohradetail zápasu
30.10.19
2. kolo
vs. Diego Sebastian Schwartzman7-5, 6-3 výhradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Richard Berankis6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Austria Vienna - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Matteo Berrettini6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Belgium Antwerp - tvrdý I.
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Norbert Gombos4-6, 7-66, 3-6 prohradetail zápasu
China Shanghai - tvrdý
07.10.19
1. kolo
vs. Jeremy Chardy4-6, 6-73 prohradetail zápasu
China Beijing - tvrdý
30.09.19
1. kolo
vs. Zhizhen Zhang4-6, 6-3, 6-75 prohradetail zápasu
China Chengdu - tvrdý
23.09.19
1. kolo
vs. Christian Garin3-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA New York - tvrdý
27.08.19
1. kolo
vs. Pablo Andujar6-3, 6-71, 5-7, 7-5, 2-6 prohradetail zápasu

James Ward - poslední zápasy

All Lower - antuka
28.06.20
1. kolo
vs. Cameron Norrie3-6, 5-7 prohradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Andy Murray3-6, 5-7 prohradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Liam Broady6-4, 6-1 výhradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Kyle Edmund1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Mexico Monterrey Challenger - tvrdý
04.03.20
2. kolo
vs. Paolo Lorenzi3-6, 7-62, 3-6 prohradetail zápasu
02.03.20
1. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux6-4, 6-2 výhradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
25.02.20
2. kolo
vs. Jeff Wolf7-65, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo
vs. Jordi Arconada6-3, 7-66 výhradetail zápasu
Mexico Morelos Challenger - tvrdý
18.02.20
2. kolo
vs. Alejandro Gonzalez6-3, 1-6, 6-73 prohradetail zápasu
USA Newport Beach - tvrdý
28.01.20
1. kolo
vs. Daniel Elahi Galan4-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
26.01.20
finále
vs. Arthur Rinderknech5-7, 4-6 prohradetail zápasu
25.01.20
semifinále
vs. Danilo Petrovic7-67, 7-64 výhradetail zápasu
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Kyrian Jacquet7-5, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
23.01.20
3. kolo
vs. Corentin Denolly6-4, 6-3 výhradetail zápasu
22.01.20
2. kolo
vs. Pavel Kotov6-3, 6-75, 6-3 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo
vs. Benjamin Bonzi3-6, 7-66, 7-5 výhradetail zápasu
Australia Bendigo Challenger - tvrdý
12.01.20
kvalifik.
vs. Yaraslav Shyla2-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
28.10.19
1. kolo
vs. Steve Darcis5-7, 6-74 prohradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Zdenek Kolar6-73, 2-6 prohradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
16.10.19
2. kolo
vs. Yannick Hanfmann6-72, 3-6 prohradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Pavel Kotov7-62, 7-5 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
07.10.19
1. kolo
vs. Mischa Zverev6-76, 3-6 prohradetail zápasu
Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger - koberec
16.09.19
1. kolo
vs. Kaichi Uchida4-6, 6-0, 4-6 prohradetail zápasu
China Shanghai Challenger - tvrdý
10.09.19
2. kolo
vs. Prajnesh Gunneswaran4-6, 6-73 prohradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Renta Tokuda6-3, 6-4 výhradetail zápasu
China Jinan Challenger - tvrdý
05.09.19
3. kolo
vs. Enrique Lopez-Perez6-74, 3-6 prohradetail zápasu
03.09.19
2. kolo
vs. Yasutaka Uchiyama4-6, 7-64, 6-0 výhradetail zápasu
02.09.19
1. kolo
vs. Aleksandar Vukic6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
22.08.19
2. kolo kval.
vs. Marco Trungelliti4-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.08.19
1. kolo kval.
vs. Zhe Li7-65, 6-3 výhradetail zápasu
<