ZÁPAS
20.06.20 | 1. kolo | Kuzey Cekirge | Sergio Martos Gornes | 6-4, 4-6, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-30, 30-40 | ||
Kuzey Cekirge | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Kuzey Cekirge | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Kuzey Cekirge | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Kuzey Cekirge | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-4 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Kuzey Cekirge | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kuzey Cekirge | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Kuzey Cekirge | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40 | ||
3-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Kuzey Cekirge | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
3-4 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Kuzey Cekirge | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Kuzey Cekirge | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Sergio Martos Gornes | |
Kuzey Cekirge | 1-1 | |
3-2 | Sergio Martos Gornes | |
Kuzey Cekirge | 4-2 | |
4-4 | Sergio Martos Gornes | |
6-4 |
Turecko
29.04.00, 23 Let
13 190 $
29.04.00, 23 Let
13 190 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kuzey Cekirge vs. Sergio Martos Gornes - Vzájemné zápasy
20.06.20 | 1. kolo | Kuzey Cekirge | Sergio Martos Gornes | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
23.07.19 | kvalifik. | Sergio Martos Gornes | Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | M25 Denia | antuka |
Kuzey Cekirge form & Sergio Martos Gornes form
Kuzey Cekirge - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Sergio Martos Gornes - poslední zápasy
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
05.09.19 čtvrtfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu |