ZÁPAS
08.05.18 | 1. kolo | Kunal Anand | Arturs Lazdins | 6-1, 6-2 | Uganda F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kunal Anand | Arturs Lazdins | |
1. podání % | 31/43 (72%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/31 (77%) | 13/20 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/12 (75%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/38 (50%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkem | 52/81 (64%) | 29/81 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kunal Anand | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Arturs Lazdins | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-1 | Arturs Lazdins | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-1 | Arturs Lazdins | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kunal Anand | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Arturs Lazdins | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-1 | Arturs Lazdins | |
6-1 |
2 | ||
Kunal Anand | 0-0 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30 | ||
Kunal Anand | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Arturs Lazdins | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Arturs Lazdins | |
3-1 | Arturs Lazdins | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kunal Anand | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Arturs Lazdins | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-2 | Arturs Lazdins | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
09.04.97, 26 Let
11 760 $
09.04.97, 26 Let
11 760 $
Kunal Anand vs. Arturs Lazdins - Vzájemné zápasy
23.05.18 | 2. kolo | Kunal Anand | Arturs Lazdins | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Uganda F4 | antuka |
08.05.18 | 1. kolo | Kunal Anand | Arturs Lazdins | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Uganda F2 | antuka |
Kunal Anand form & Arturs Lazdins form
Kunal Anand - poslední zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Markos Kalovelonis | 0-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gurugram - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Karan Singh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Parikshit Somani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Madhwin Kamath | 1-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Akash Nandwal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Lakshit Sood | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Yugal Bansal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Dalwinder Singh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Haadin Bava | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 7-5, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Jayden Court | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Chayanon Kaewsuto | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 7-64, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Arturs Lazdins - poslední zápasy
M25 Ust - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | detail zápasu |