Kristjan Tamm vs. Zura Tkemaladze 07.03.2020

Kristjan Tamm vs. Zura Tkemaladze 07.03.2020 - Davis Cup, World Group II, PO, GEO-EST 1-4 - porovnání

ZÁPAS

07.03.20Kristjan Tamm Zura Tkemaladze 6-3, 2-6, 7-5 Georgia Davis Cup tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Kristjan Tamm
Estónsko
16.06.98, 21 Let




737
24
14 436 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gruzínsko
04.06.00, 19 Let







Zura Tkemaladze
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Kristjan Tamm vs. Zura Tkemaladze - Vzájemné zápasy

07.03.20Kristjan TammZura Tkemaladze6-3, 2-6, 7-5 detail zápasuGeorgia Davis Cup tvrdý

Kristjan Tamm - poslední zápasy

Georgia Davis Cup - tvrdý
07.03.20
vs. Zura Tkemaladze6-3, 2-6, 7-5 výhradetail zápasu
06.03.20
vs. Aleksandre Metreveli6-4, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Louis Wessels6-77, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
24.02.20
kvalifik.
vs. Scott Duncan7-5, 7-66 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Cheraag Bajwa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
19.02.20
1. kolo
vs. Evan Hoyt3-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Henry Patten7-5, 6-3 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Dorian Kos6-3, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
11.02.20
1. kolo
vs. Jack Draper1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
17.12.19
1. kolo
vs. Thomas Laurent3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
13.12.19
čtvrtfinále
vs. Thomas Laurent2-6, 3-6 prohradetail zápasu
12.12.19
2. kolo
vs. Fabien Reboul4-6, 6-3, 7-64 výhradetail zápasu
11.12.19
1. kolo
vs. Giorgio Ricca3-6, 7-66, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
17.11.19
finále
vs. Andrea Guerrieri6-3, 6-1 výhradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Daniele Capecchi0-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Benjamin Winter Lopez6-3, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Ivan Davydov6-1, 6-4 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Egor Noskin7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
06.11.19
1. kolo
vs. Aziz Kijametovic6-0, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
30.10.19
1. kolo
vs. Stefan Seifert3-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
17.10.19
2. kolo
vs. Naoki Tajima2-6, 6-1, 1-6 prohradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Kalman L. Boyd6-74, 7-66, 7-64 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Boris Fassbender3-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
29.08.19
2. kolo
vs. Stefan Seifert3-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Benjamin Dhoe6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Finland M15 Helsinki - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Karl Friberg3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
03.08.19
semifinále
vs. Yan Bondarevskiy2-6, 1-6 prohradetail zápasu
02.08.19
čtvrtfinále
vs. George Tsivadze6-4, 6-3 výhradetail zápasu
01.08.19
2. kolo
vs. Timur Maulenov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Irakli Metreveli6-2, 6-2 výhradetail zápasu

Zura Tkemaladze - poslední zápasy

Georgia Davis Cup - tvrdý
07.03.20
vs. Kristjan Tamm3-6, 6-2, 5-7 prohradetail zápasu
Turkey M25 Antalya - antuka
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Duje Ajdukovic5-7, 4-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Erden Er6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Davide Pontoglio3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
11.02.20
1. kolo kval.
vs. Alen Rogic Hadzalic4-6, 6-4, 6-10 prohradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Yaraslav Shyla1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
11.12.19
1. kolo
vs. Yaraslav Shyla2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Aly Shokeir6-0, 4-6, 0-4, - Zura Tkemaladze - skrečprohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Victor Ernaelsteen5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Marco De Rossi6-3, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Alexander Donski6-75, 3-6 prohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
23.07.19
1. kolo
vs. Saida'Lo Saidkarimov3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Alexey Zakharov3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. Christopher Heyman6-72, 0-6 prohradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Mert Alkaya6-4, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Rafael E. Grovas6-0, 7-61 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
14.05.19
kvalifik.
vs. Mert Naci Turker4-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Saba Purtseladze6-1, 3-6, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Anze Arh2-6, 6-3, 9-11 prohradetail zápasu
Georgia M15 Tbilisi - tvrdý
01.05.19
1. kolo
vs. Michal Konecny2-6, 6-75 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
25.02.19
1. kolo kval.
vs. Mircea-Alexandru Jecan4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Andrey Chepelev2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
19.08.18
1. kolo kval.
vs. Mert Naci Turker2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Cengiz Aksu1-6, 6-74 prohradetail zápasu
Georgia Georgia F3 - antuka
25.07.18
1. kolo
vs. Shahin Khaledan5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Georgia Georgia F2 - antuka
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Grigoriy Lomakin3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Georgia Georgia F1 - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Nikita Mashtakov6-73, 0-6 prohradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Egor Matvievici6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F22 - antuka
02.06.18
1. kolo kval.
vs. Boris Butulija4-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Turkey F21 - antuka
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Karl William Wurth Mac-Leay5-7, 5-7 prohradetail zápasu
<