Česká republika
01.06.00, 23 Let
01.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ondrej Styler vs. Kristjan Tamm - Vzájemné zápasy
13.02.19 | 1. kolo | Kristjan Tamm | Ondrej Styler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Ondrej Styler form & Kristjan Tamm form
Ondrej Styler - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Kristjan Tamm - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tauheed Browning | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Mees Rottgering | 0-3, - Kristjan Tamm - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Karl Friberg | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-5, - Kristjan Tamm - skreč | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Alexandar Balj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Juan David Velasquez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Al - tvrdý | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu |