ZÁPAS
30.09.19 | kvalifik. | Kousuke Ogura | Jagmeet Singh | 6-0, 1-0, - skreč | M15 Nanchang | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kousuke Ogura | Jagmeet Singh | |
1. podání % | 8/12 (67%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 8/8 (100%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/4 (100%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 16/20 (80%) | 0/12 (0%) |
Vyhrané body celkem | 28/32 (88%) | 4/32 (13%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
26.02.96, 28 Let
26.02.96, 28 Let
Kousuke Ogura vs. Jagmeet Singh - Vzájemné zápasy
30.09.19 | kvalifik. | Kousuke Ogura | Jagmeet Singh | 6-0, 1-0, Jagmeet Singh - skreč | detail zápasu | M15 Nanchang | antuka |
Kousuke Ogura form & Jagmeet Singh form
Kousuke Ogura - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 6-74, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Haruto Yamauchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Yu Maeda | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Seungmin Park | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sam Ryan Ziegann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shohei Chikami | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tai Sach | 5-7, 6-4, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 7-5, 6-77 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Linghao Zhang | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nitiwat Sakulvongtana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Jay Dylan Hara Friend | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 2-0, Shintaro Imai - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
19.11.23 čtvrtfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Rodriguez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | Mateo Barreiros Reyes - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Jagmeet Singh - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maan Kesarwani | 7-62, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rohan Mehra | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Matthew Hulme | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Ryotaro Taguchi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Omar Rehan Sumar | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Raghav Jaisinghani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Keerthivassan Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-4, 1-1, Thijmen Loof - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Dharmil Shah | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Artiom Dorofeev | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Sajad Bahrami | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alireza Behboodi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Hesam Yazdi | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Amirali Ghavam | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Ajay Malik | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Dhananjay Athreya | 6-4, 6-75, 10-1 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ajay S Kannan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Pruchya Isarow | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu |