ZÁPAS
20.05.18 | 2. kolo kval. | Kody Pearson | Daniel Paty | 7-62, 6-2 | Czech Republic | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kody Pearson vs. Daniel Paty - Vzájemné zápasy
20.05.18 | 2. kolo kval. | Kody Pearson | Daniel Paty | 7-62, 6-2 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Kody Pearson form & Daniel Paty form
Kody Pearson - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alex Bolt | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. James Watt | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Luke Sorensen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Imai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Linang Xiao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Linghao Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 4-6, 6-711 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Blake Mott | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Corey Gaal | 2-0, Corey Gaal - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Francois Musitelli | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Daniel Paty - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. David Poljak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Matej Rudolf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Jiri Barnat | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Jiri Barnat | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Liam Gavrielides | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Philip Florig | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 4-0, Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. David Fix | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-1 | detail zápasu |