ZÁPAS
02.05.19 | 2. kolo | Khumoun Sultanov | Matvey Minin | 6-1, 6-4 | M25 Namangan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Khumoun Sultanov | Matvey Minin | |
1. podání % | 26/45 (58%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/26 (73%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/19 (74%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/49 (51%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
2 | ||
Khumoun Sultanov | 0-0 | |
1-0 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Khumoun Sultanov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Khumoun Sultanov vs. Matvey Minin - Vzájemné zápasy
02.05.19 | 2. kolo | Khumoun Sultanov | Matvey Minin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25 Namangan | tvrdý |
Khumoun Sultanov form & Matvey Minin form
Khumoun Sultanov - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Robin Bertrand | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Andriy Poritskyy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Mukund Sasikumar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Siddharth Vishwakarma | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hitesh Chauhan | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-60, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Martin Landaluce | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.24 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-67, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Karue Sell | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
20.01.24 finále | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Yanki Erel | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 1-0, Viacheslav Bielinskyi - skreč | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ali Habib | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 7-63, 7-65 | detail zápasu |
Matvey Minin - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |