ZÁPAS
01.12.18 | 1. kolo kval. | Kerim Esiev | Alexey Dubinin | 6-4, 6-3 | Turkey F39 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
23.05.00, 23 Let
23.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
04.12.98, 25 Let
04.12.98, 25 Let
Kerim Esiev vs. Alexey Dubinin - Vzájemné zápasy
01.12.18 | 1. kolo kval. | Kerim Esiev | Alexey Dubinin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Turkey F39 | antuka |
Kerim Esiev form & Alexey Dubinin form
Kerim Esiev - poslední zápasy
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Senne Braun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Nicholas White | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Grandjean | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Ponomarenko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 5-4, Vincentiu Andrei Niculescu - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Muhammet Furkan Guldas | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Alexey Dubinin - poslední zápasy
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Solal Pont | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 5-7, 0-1, - Alexey Dubinin - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Baptiste Rey | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luc Hoeijmans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mohammad Mahbod | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Samyar Elyasi | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Rahmani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | detail zápasu |