ZÁPAS
09.09.19 | 2. kolo kval. | Kento Yamada | Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | M15 Champaign | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
19.07.98, 25 Let
19.07.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kento Yamada vs. Osgar O'Hoisin - Vzájemné zápasy
09.09.19 | 2. kolo kval. | Kento Yamada | Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Champaign | tvrdý |
Kento Yamada form & Osgar O'Hoisin form
Kento Yamada - poslední zápasy
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Martim Leote Prata | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Harper | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Daniel Dudockin | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tom Hands | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Marc Guardeno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcos Navas Gallardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Can Kaya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yoan Georgiev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Sowinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Griekspoor | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Ameal | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez Gil | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F8 - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.17 | vs. Joan Cardona Aguilera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - antuka | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. David Szintai | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Osgar O'Hoisin - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. David Quayle | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Lenny Petit | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Andre Kock | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 4-3, Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Alex Kobelt | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Noah Schachter | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Sorbo | - Osgar O'Hoisin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Taha Baadi | 6-3, 6-711, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Ryuhei Azuma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Oren Vasser | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-3 | detail zápasu |