ZÁPAS
20.06.16 | 1. kolo kval. | Kento Yamada | Ioan Luca Vidan | 6-1, 6-1 | Romania F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
19.07.98, 25 Let
19.07.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
05.01.99, 25 Let
05.01.99, 25 Let
Kento Yamada vs. Ioan Luca Vidan - Vzájemné zápasy
20.06.16 | 1. kolo kval. | Kento Yamada | Ioan Luca Vidan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Romania F7 | antuka |
Kento Yamada form & Ioan Luca Vidan form
Kento Yamada - poslední zápasy
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Martim Leote Prata | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Harper | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Daniel Dudockin | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tom Hands | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Marc Guardeno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcos Navas Gallardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Can Kaya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yoan Georgiev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Sowinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Griekspoor | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Ameal | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez Gil | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F8 - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.17 | vs. Joan Cardona Aguilera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - antuka | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. David Szintai | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Ioan Luca Vidan - poslední zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 1-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andrej Wawrzyczek | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Marek Rehacek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Selim Ben Hadjali | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 1-5, - Ioan Luca Vidan - skreč | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 7-67, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Alex Hunt | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Andi Jianu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Cezar Catalin Chicosu | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Aaron Addison | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F26 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Breno Souza Plentz | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Sergiu Darie Medesan | 5-1, Sergiu Darie Medesan - skreč | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 4-6, 0-3, - Ioan Luca Vidan - skreč | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Eugen Durnescu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Patrick Rynsaardt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tudor Ghenea | 6-1, 6-3 | detail zápasu |