ZÁPAS
15.12.18 | 1. kolo kval. | Kento Tagashira | Sergey Dorozhkin | 6-4, 6-2 | Pakistan F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
20.09.93, 30 Let
20.09.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.06.93, 30 Let
28.06.93, 30 Let
Kento Tagashira vs. Sergey Dorozhkin - Vzájemné zápasy
15.12.18 | 1. kolo kval. | Kento Tagashira | Sergey Dorozhkin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Pakistan F3 | antuka |
09.12.18 | 2. kolo kval. | Sergey Dorozhkin | Kento Tagashira | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | Pakistan F2 | tvrdý |
Kento Tagashira form & Sergey Dorozhkin form
Kento Tagashira - poslední zápasy
M25 Harmon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Victor Putter | 7-66, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Thantub Suksumrarn | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.03.22 kvalifik. | vs. Ishaque Eqbal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bhopal - tvrdý | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Paras Dahiya | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Reyna | 6-75, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Vimuktha De Alwis | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Vicente Manuel Rivas Maturana | 6-75, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Ricardo David Mayagoitia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nicholas Shamma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Brenton Chambers | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Israel Boskila | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Akishima - koberec | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kyohei Yamanaka | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Gengo Kikuchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Edward Lewis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Hayato Kudo | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Muthu Senthilkumar | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Frank Nyago | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 7-65, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Anshumat Srivastava | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Sergey Dorozhkin - poslední zápasy
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Petar Pjevcevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Besir Durguti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
09.12.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Ahmed Chaudary | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Kirill Yarmoshuk | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Parada | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Alan Bzarov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Agustin Santalla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Andrija Stoskovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |