ZÁPAS
02.09.18 | 2. kolo kval. | Kenta Kurita | Neil Oberleitner | 7-5, 7-5 | Romania F12 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
23.09.96, 27 Let
23.09.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kenta Kurita vs. Neil Oberleitner - Vzájemné zápasy
02.09.18 | 2. kolo kval. | Kenta Kurita | Neil Oberleitner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Romania F12 | antuka |
Kenta Kurita form & Neil Oberleitner form
Kenta Kurita - poslední zápasy
M15 Akishima - koberec | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Ryohei Tagata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. David Barclay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ren Takaba | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 1-6, 6-711 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Adam Jones | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Constantinos Papavasiliou | 6-0, 4-0, Constantinos Papavasiliou - skreč | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Nico Matic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Mateo Bubalo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gima | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Claudio Mircea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Malaysia F2 - tvrdý | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Sumit Sarkar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaysia F1 - tvrdý | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Isaac Stoute | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Leroy Yong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Japan F8 - koberec | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Yuuya Kibi | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
Japan F7 - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Japan F3 - tvrdý | ||||
17.03.18 2. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Kairi Inoue | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Japan F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yasunori Hashikawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Neil Oberleitner - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | detail zápasu |