ZÁPAS
04.11.18 | 2. kolo kval. | Kenta Kurita | Alexis Boureau | 6-4, 6-0 | Greece F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
23.09.96, 27 Let
23.09.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
25.04.96, 27 Let
17 119 $
25.04.96, 27 Let
17 119 $
Kenta Kurita vs. Alexis Boureau - Vzájemné zápasy
04.11.18 | 2. kolo kval. | Kenta Kurita | Alexis Boureau | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Greece F7 | tvrdý |
Kenta Kurita form & Alexis Boureau form
Kenta Kurita - poslední zápasy
M15 Akishima - koberec | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Ryohei Tagata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. David Barclay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ren Takaba | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 1-6, 6-711 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Adam Jones | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Constantinos Papavasiliou | 6-0, 4-0, Constantinos Papavasiliou - skreč | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Nico Matic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Mateo Bubalo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gima | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Claudio Mircea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Malaysia F2 - tvrdý | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Sumit Sarkar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaysia F1 - tvrdý | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Leroy Yong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Isaac Stoute | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Japan F8 - koberec | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Yuuya Kibi | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
Japan F7 - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Japan F3 - tvrdý | ||||
17.03.18 2. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Kairi Inoue | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Japan F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yasunori Hashikawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexis Boureau - poslední zápasy
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-2, - Alexis Boureau - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Twan Van Zijl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Martim Simoes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Berquier | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jeremy Jahn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-63, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Tristan Piombo | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Clement Kubiak | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |