ZÁPAS
30.12.12 | 2. kolo kval. | Kenny de Schepper | N.Sriram Balaji | 6-4, 3-6, 6-1 | Chennai | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kenny de Schepper | N.Sriram Balaji | |
1. podání % | 47/77 (61%) | 46/84 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/47 (83%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/30 (37%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 39/84 (46%) | 27/77 (35%) |
Vyhrané body celkem | 89/161 (55%) | 72/161 (45%) |
Dvojchyby | 9 | 5 |
Esa | 10 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kenny de Schepper vs. N.Sriram Balaji - Vzájemné zápasy
30.12.12 | 2. kolo kval. | Kenny de Schepper | N.Sriram Balaji | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Chennai | tvrdý |
Kenny de Schepper form & N.Sriram Balaji form
Kenny de Schepper - poslední zápasy
M15 Azay - tvrdý I. | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 7-64, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Strong Kirchheimer | 7-62, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Mae Malige | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Louis Dussin | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
N.Sriram Balaji - poslední zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
03.02.24 | vs. Aqeel Khan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Henry Barrett | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Alex Lawson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Matthias Bachinger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Go Soeda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Chang-Lin Tsai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Da Nang - tvrdý | ||||
08.01.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-70, 6-76 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu |