ZÁPAS
05.12.17 | 1. kolo | Kelsey Stevenson | Vadim Alekseenko | 6-4, 7-69 | Pakistan F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kelsey Stevenson | Vadim Alekseenko | |
1. podání % | 48/85 (56%) | 52/85 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/48 (60%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/37 (57%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 37/85 (44%) | 35/85 (41%) |
Vyhrané body celkem | 87/170 (51%) | 83/170 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kelsey Stevenson vs. Vadim Alekseenko - Vzájemné zápasy
05.12.17 | 1. kolo | Kelsey Stevenson | Vadim Alekseenko | 6-4, 7-69 | detail zápasu | Pakistan F1 | antuka |
Kelsey Stevenson form & Vadim Alekseenko form
Kelsey Stevenson - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Akram El Sallaly | 6-74, 6-71 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Brady | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Brady | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Yuta Kawahashi | 1-4, - Kelsey Stevenson - skreč | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-5, - Kelsey Stevenson - skreč | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 2-5, - Kelsey Stevenson - skreč | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Roy Smith | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Nuno Pinheiro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Luke Saville | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
06.08.22 1. kolo kval. | vs. Fabio Fognini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 7-60, 6-71, 4-6 | detail zápasu |
Vadim Alekseenko - poslední zápasy
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | - Vadim Alekseenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detail zápasu | |
27.07.18 čtvrtfinále | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - skreč | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detail zápasu |