ZÁPAS
02.11.20 | 2. kolo kval. | Kelsey Stevenson | Elijah Poritzky | 6-4, 6-3 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
12.08.03, 20 Let
12.08.03, 20 Let
Kelsey Stevenson vs. Elijah Poritzky - Vzájemné zápasy
02.11.20 | 2. kolo kval. | Kelsey Stevenson | Elijah Poritzky | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Kelsey Stevenson form & Elijah Poritzky form
Kelsey Stevenson - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Akram El Sallaly | 6-74, 6-71 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Brady | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Brady | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Yuta Kawahashi | 1-4, - Kelsey Stevenson - skreč | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-5, - Kelsey Stevenson - skreč | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 2-5, - Kelsey Stevenson - skreč | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Roy Smith | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Nuno Pinheiro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Luke Saville | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
06.08.22 1. kolo kval. | vs. Fabio Fognini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 7-60, 6-71, 4-6 | detail zápasu |
Elijah Poritzky - poslední zápasy
M25 Southaven - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Harry Rock | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. David Mizrahi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Thomas George | 2-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Dallas - tvrdý I. | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Matthew Vos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Huntsville - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Tristan Mccormick | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Vincent Rettke | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. David Krasner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Eli Stephenson | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Will Mayew | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Vos | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Memphis - tvrdý | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Garrett Johns | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Pranav Kumar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Eric Sock | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Jody Maginley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Peter Kuszynski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-0, 1-0, Stefan Simeunovic - skreč | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Michel Vernier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu |