ZÁPAS
05.06.17 | kvalifik. | Keivon Tabrizi | Rudy Richter | 3-6, 6-2, 6-3 | Israel F9 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Švajčiarsko
23.07.96, 27 Let
11 264 $
23.07.96, 27 Let
11 264 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Guatemala
08.10.93, 30 Let
08.10.93, 30 Let
Keivon Tabrizi vs. Rudy Richter - Vzájemné zápasy
05.06.17 | kvalifik. | Keivon Tabrizi | Rudy Richter | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Israel F9 | tvrdý |
Keivon Tabrizi form & Rudy Richter form
Keivon Tabrizi - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Karim Beltagui | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Tim Heger | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Flamur Selmani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Maik Steiner | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jannik Kampe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-3, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Schager | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Roman Blokhin | 6-3, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ali Almattar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Eric Lavaud | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Adrian Obert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Kuwait F3 - tvrdý | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Aria Harajchi | 6-2, 2-0, Aria Harajchi - skreč | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Fouad Behbehani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kuwait F2 - tvrdý | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Dennis Uspensky | 6-2, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Talal Alabdullah | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Rudy Richter - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Franco Capalbo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 3-6, 4-0, Daniel Entelis - skreč | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F36 - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Zucca | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F29 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Filippo Mora | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Hugo Pierre | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F25 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Rohan Sikka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Pierre Louis Dodens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Keivon Tabrizi | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
01.05.17 | vs. Alexander Yarkov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Ho | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
USA F15 - antuka | ||||
24.04.17 | vs. Juan Rocha | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |