ZÁPAS
16.05.18 | 1. kolo | Keivon Tabrizi | Naoki Takeda | 3-0, - skreč | Tunisia F19 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Keivon Tabrizi | Naoki Takeda | |
1. podání % | 6/10 (60%) | 9/12 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 3/6 (50%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/4 (75%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 8/12 (67%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body celkem | 14/22 (64%) | 8/22 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Keivon Tabrizi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Keivon Tabrizi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Naoki Takeda | |
0-0 | ||
- skreč |
Švajčiarsko
23.07.96, 27 Let
11 264 $
23.07.96, 27 Let
11 264 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
11.06.93, 30 Let
10 624 $
11.06.93, 30 Let
10 624 $
Keivon Tabrizi vs. Naoki Takeda - Vzájemné zápasy
16.05.18 | 1. kolo | Keivon Tabrizi | Naoki Takeda | 3-0, Naoki Takeda - skreč | detail zápasu | Tunisia F19 | tvrdý |
Keivon Tabrizi form & Naoki Takeda form
Keivon Tabrizi - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Karim Beltagui | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Tim Heger | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Maik Steiner | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Flamur Selmani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jannik Kampe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-3, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Schager | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Roman Blokhin | 6-3, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ali Almattar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Eric Lavaud | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Adrian Obert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Kuwait F3 - tvrdý | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Aria Harajchi | 6-2, 2-0, Aria Harajchi - skreč | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Fouad Behbehani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kuwait F2 - tvrdý | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Dennis Uspensky | 6-2, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Talal Alabdullah | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Naoki Takeda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-2, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 7-60, 3-0, Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Franco Feitt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Sho Katayama | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Winter Meagher | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pak Long Yeung | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Tom Evans | 6-73, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
24.02.19 1. kolo kval. | vs. Luke Jacob Gamble | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
19.01.19 semifinále | vs. Agustin Velotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.19 čtvrtfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.19 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.19 kvalifik. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Akim Zarichanskyy | 1-0, Akim Zarichanskyy - skreč | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Andras Necz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.18 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detail zápasu |