ZÁPAS
07.01.20 | kvalifik. | Kasidit Samrej | Qun Gao | 6-3, 7-5 | M15 Hong | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kasidit Samrej | Qun Gao | |
1. podání % | 57/75 (76%) | 30/47 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/57 (67%) | 26/30 (87%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 13/47 (28%) | 25/75 (33%) |
Vyhrané body celkem | 63/122 (52%) | 59/122 (48%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 3 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kasidit Samrej | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Qun Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kasidit Samrej | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Qun Gao | |
0-0, 0-15 | ||
Kasidit Samrej | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Qun Gao | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kasidit Samrej | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Qun Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kasidit Samrej | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Qun Gao | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kasidit Samrej | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Qun Gao | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Qun Gao | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Kasidit Samrej | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Qun Gao | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kasidit Samrej | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Qun Gao | |
0-0 | ||
Kasidit Samrej | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
5-5 | Qun Gao | |
0-0, 30-0 | ||
Kasidit Samrej | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
18.02.94, 30 Let
18.02.94, 30 Let
Kasidit Samrej vs. Qun Gao - Vzájemné zápasy
07.01.20 | kvalifik. | Kasidit Samrej | Qun Gao | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Hong | tvrdý |
Kasidit Samrej form & Qun Gao form
Kasidit Samrej - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Vit Kalina | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Orel Kimhi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 6-2, 4-2, Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 5-7, 4-3, - Kasidit Samrej - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Jose Statham | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
03.09.23 čtvrtfinále | vs. Takuya Kumasaka | 6-3, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
03.09.23 semifinále | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-1, Palaphoom Kovapitukted - skreč | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Leo Vithoontien | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maximus Jones | 4-6, - Kasidit Samrej - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Jea Moon Lee | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Qun Gao - poslední zápasy
M25 Chiang - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 0-2, - Qun Gao - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.05.22 2. kolo kval. | vs. Dusan Rsovac | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jae Hwan Kim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 7-65, 6-74, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Mang Hin Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 0-3, - Qun Gao - skreč | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Pattanapong Borisutpong | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 7-5, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Quoc Uy Vo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Kacper Long Vu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 4-6, - Qun Gao - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 1-2, - Qun Gao - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Bohua Dong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 6-75, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yutian Ji | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Luan - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Pak Long Yeung | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F12 - antuka | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Li-Wie Tan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Yutian Ji | 6-1, 6-2 | detail zápasu |