ZÁPAS
15.02.19 | čtvrtfinále | Karue Sell | Gonzalo Lama | 6-3, 6-3 | M15 Tucson | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Karue Sell | Gonzalo Lama | |
1. podání % | 24/49 (49%) | 44/62 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/24 (83%) | 23/44 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/25 (64%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 29/62 (47%) | 13/49 (27%) |
Vyhrané body celkem | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Karue Sell | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karue Sell | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karue Sell | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karue Sell | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karue Sell | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karue Sell | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karue Sell | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karue Sell | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karue Sell | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Karue Sell vs. Gonzalo Lama - Vzájemné zápasy
15.02.19 | čtvrtfinále | Karue Sell | Gonzalo Lama | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Tucson | tvrdý |
Karue Sell form & Gonzalo Lama form
Karue Sell - poslední zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Trevor Svajda | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. August Holmgren | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kaylan Bigun | 5-7, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Timo Legout | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Jelle Sels | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rudy Quan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 3-0, Tristan Mccormick - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Adit Sinha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Joshua Sheehy | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Cannon Kingsley | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Robert Cash | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Colton Smith | 4-6, 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Kyle Kang | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
21.10.23 finále | vs. Johan Alexander Rodriguez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Elijah Strode | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Gonzalo Lama - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |