ZÁPAS
29.09.18 | 1. kolo kval. | Karol Drzewiecki | Amal Sultanbekov | 4-6, 6-3, 6-3 | Almaty Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Karol Drzewiecki | Amal Sultanbekov | |
1. podání % | 46/80 (58%) | 63/96 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/46 (72%) | 39/63 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/34 (65%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 38/96 (40%) | 25/80 (31%) |
Vyhrané body celkem | 93/176 (53%) | 83/176 (47%) |
Dvojchyby | 8 | 12 |
Esa | 8 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Karol Drzewiecki | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Karol Drzewiecki | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Karol Drzewiecki | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-1 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
12.10.98, 25 Let
12.10.98, 25 Let
Karol Drzewiecki vs. Amal Sultanbekov - Vzájemné zápasy
29.09.18 | 1. kolo kval. | Karol Drzewiecki | Amal Sultanbekov | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Almaty Challenger | tvrdý |
Karol Drzewiecki form & Amal Sultanbekov form
Karol Drzewiecki - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-72, 11-9 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Alex Bancila | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 1-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, - Karol Drzewiecki - skreč | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Kamil Gajewski | 6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - skreč | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabrielius Guzauskas | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Alejandro Gomez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu |
Amal Sultanbekov - poslední zápasy
Pakistan F3 - antuka | ||||
15.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Syed Ameer Hosain | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Ahmed Chaudary | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Fariduni Hamid | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Asad Kabir | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Youssef Hossam | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Daniil Klimov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-4, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Daniil Zarichanskyy | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Ahad Ermatov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, - Amal Sultanbekov - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
11.02.18 kvalifik. | vs. Khumoun Sultanov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
08.10.17 2. kolo kval. | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Malik Omarkhanov | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Abror Isakov | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Vladimir Polyakov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-610, 6-0 | detail zápasu |