ZÁPAS
09.09.19 | 1. kolo kval. | Karlo Kranic | Rumen Andreev | 6-0, 6-0 | M15 Varna | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chorvátsko
23.04.99, 24 Let
23.04.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
08.05.99, 24 Let
08.05.99, 24 Let
Karlo Kranic vs. Rumen Andreev - Vzájemné zápasy
09.09.19 | 1. kolo kval. | Karlo Kranic | Rumen Andreev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Varna | antuka |
Karlo Kranic form & Rumen Andreev form
Karlo Kranic - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. William Grant | 5-7, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anthony Turchi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Marko Miladinovic | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Nemanja Subanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aleksa Ciric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Danilo Krunic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Cosmin Ontica | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 4-0, Boris Butulija - skreč | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Philipp Dittmer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rumen Andreev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
26.10.18 | vs. Rowland Phillips | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Aleksa Daskalovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Rumen Andreev - poslední zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Kranic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandre Peyrot | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
12.05.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F4 - antuka | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Iliyan Barumov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Andrey Zhiltcov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F2 - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ferrando | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu |