ZÁPAS
31.10.18 | 2. kolo | Karl Kiur Saar | Maxim Ratniuk | 7-5, 6-1 | Estonia F2 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Karl Kiur Saar | Maxim Ratniuk | |
1. podání % | 29/54 (54%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/29 (90%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 25/53 (47%) | 13/54 (24%) |
Vyhrané body celkem | 66/107 (62%) | 41/107 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Karl Kiur Saar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Karl Kiur Saar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Karl Kiur Saar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Karl Kiur Saar | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Karl Kiur Saar | 4-3 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
4-4 | Maxim Ratniuk | |
5-4 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Karl Kiur Saar | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Karl Kiur Saar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Karl Kiur Saar | 1-0 | |
Karl Kiur Saar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Kiur Saar | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-1 | Maxim Ratniuk | |
6-1 |
Estónsko
21.04.96, 27 Let
12 253 $
21.04.96, 27 Let
12 253 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Karl Kiur Saar vs. Maxim Ratniuk - Vzájemné zápasy
12.03.19 | kvalifik. | Maxim Ratniuk | Karl Kiur Saar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M25+H Kazan | tvrdý I. |
31.10.18 | 2. kolo | Karl Kiur Saar | Maxim Ratniuk | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Estonia F2 | koberec |
Karl Kiur Saar form & Maxim Ratniuk form
Karl Kiur Saar - poslední zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus 2 - tvrdý I. | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. August Ehrnrooth | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Oskar Antinheimo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Luca Potenza | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Vorhemus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Maxim Ratniuk - poslední zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |