ZÁPAS
24.08.19 | čtvrtfinále | Kai Wehnelt | Jonas Trinker | 6-1, 6-4 | M15 Ueberlingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Kai Wehnelt | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0 | ||
Kai Wehnelt | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Kai Wehnelt | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kai Wehnelt | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jonas Trinker | |
0-0 | ||
Kai Wehnelt | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-3 | Jonas Trinker | |
0-0 | ||
Kai Wehnelt | 3-3 | |
4-3 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Kai Wehnelt | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
6-4 | Jonas Trinker | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kai Wehnelt vs. Jonas Trinker - Vzájemné zápasy
24.08.19 | čtvrtfinále | Kai Wehnelt | Jonas Trinker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Ueberlingen | antuka |
Kai Wehnelt form & Jonas Trinker form
Kai Wehnelt - poslední zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Jonas Trinker - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |