ZÁPAS
14.05.18 | kvalifik. | Kai Wehnelt | Alex Solanki | 6-1, 6-1 | Czech Republic | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kai Wehnelt | Alex Solanki | |
1. podání % | 26/38 (68%) | 29/41 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/26 (81%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/41 (59%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 53/79 (67%) | 26/79 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kai Wehnelt | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kai Wehnelt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Kai Wehnelt | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Kai Wehnelt | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kai Wehnelt | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alex Solanki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kai Wehnelt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kai Wehnelt | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alex Solanki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-1 | Alex Solanki | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kai Wehnelt | 5-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
09.03.99, 25 Let
09.03.99, 25 Let
Kai Wehnelt vs. Alex Solanki - Vzájemné zápasy
14.05.18 | kvalifik. | Kai Wehnelt | Alex Solanki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Kai Wehnelt form & Alex Solanki form
Kai Wehnelt - poslední zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Alex Solanki - poslední zápasy
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Buck | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-74, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amirmohammad Kachabi | 7-66, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Manish Ganesh | 6-4, 6-71, 6-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Atharva Sharma | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Vasilios Caripi | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. James Frawley | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Dominique Graf | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Luke Johnson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Mason Recci | 4-3, Mason Recci - skreč | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Fraj | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-3 | detail zápasu |