ZÁPAS
21.03.19 | 2. kolo | Kacper Zuk | Jacopo Berrettini | 6-0, 7-64 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kacper Zuk | Jacopo Berrettini | |
1. podání % | 31/53 (58%) | 35/62 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/31 (81%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 34/62 (55%) | 16/53 (30%) |
Vyhrané body celkem | 71/115 (62%) | 44/115 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Kacper Zuk | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kacper Zuk | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kacper Zuk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-40, 40-A | ||
Kacper Zuk | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kacper Zuk | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Kacper Zuk | 5-6 | |
0-0, 40-15 | ||
Kacper Zuk | 6-6 | |
0-0, 40-30, 4-2, 5-2 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kacper Zuk vs. Jacopo Berrettini - Vzájemné zápasy
26.09.22 | 1. kolo | Kacper Zuk | Jacopo Berrettini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
21.03.19 | 2. kolo | Kacper Zuk | Jacopo Berrettini | 6-0, 7-64 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Kacper Zuk form & Jacopo Berrettini form
Kacper Zuk - poslední zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |
Jacopo Berrettini - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |