ZÁPAS
18.02.20 | 1. kolo | Igor Sijsling | Kacper Zuk | 4-6, 6-3, 7-64 | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Igor Sijsling | Kacper Zuk | |
1. podání % | 58/94 (62%) | 63/105 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 51/58 (88%) | 47/63 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/36 (56%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané break-bally | 1/9 (11%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 33/105 (31%) | 23/94 (24%) |
Vyhrané body celkem | 104/199 (52%) | 95/199 (48%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 11 | 11 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Igor Sijsling | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Igor Sijsling | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Igor Sijsling | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Igor Sijsling | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Igor Sijsling | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Igor Sijsling | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Igor Sijsling | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Kacper Zuk | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Igor Sijsling | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Igor Sijsling vs. Kacper Zuk - Vzájemné zápasy
09.03.21 | 1. kolo | Kacper Zuk | Igor Sijsling | 6-4, 6-3 | detail zápasu | St. Petersburg | tvrdý I. |
18.02.20 | 1. kolo | Igor Sijsling | Kacper Zuk | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
Igor Sijsling form & Kacper Zuk form
Igor Sijsling - poslední zápasy
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
27.08.21 semifinále | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.21 čtvrtfinále | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 3-2, Matheus Pucinelli De Almeida - skreč | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 0-0, Nicola Kuhn - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Mats Moraing | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham 1 - tráva | ||||
07.06.21 kvalifik. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 6-73, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.04.21 kvalifik. | vs. Zizou Bergs | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Belgrade Challenger - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
02.04.21 čtvrtfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.21 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.21 čtvrtfinále | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-1, 7-64 | detail zápasu |
Kacper Zuk - poslední zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |