ZÁPAS
13.08.18 | kvalifik. | Justin Butsch | Milen Ianakiev | 6-2, 6-1 | Netherlands F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
20.07.95, 28 Let
13 546 $
20.07.95, 28 Let
13 546 $
Justin Butsch vs. Milen Ianakiev - Vzájemné zápasy
13.08.18 | kvalifik. | Justin Butsch | Milen Ianakiev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Netherlands F4 | antuka |
Justin Butsch form & Milen Ianakiev form
Justin Butsch - poslední zápasy
M25 Austin - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Sven Lah | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Rowland Phillips | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Brandon Holt | - | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Joshua Ortlip | 6-73, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.07.20 1. kolo | vs. Micah Braswell | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. James Cerretani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Andres Urrea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Las - tvrdý | ||||
08.03.20 semifinále | vs. Nick Chappell | 7-63, 6-73, 7-63 | detail zápasu | |
08.03.20 finále | vs. Petros Chrysochos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Jacob Grills | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Alfredo Perez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Peter Torebko | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Colin Sinclair | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Julian Bradley | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Nick Chappell | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Dan Martin | 3-6, 7-60, 6-4 | detail zápasu |
Milen Ianakiev - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Drew Baird | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Nava | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Bessire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. James Story | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Roumpis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. George Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-75, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.03.19 čtvrtfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Adrian Obert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | detail zápasu |