ZÁPAS
31.07.20 | 1. kolo | Junior A. Ore | Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-2 | Tobias Sonne | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 0-0 | ||
Junior A. Ore | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-2 | Tobias Sonne | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Junior A. Ore | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 0-0 | ||
4-3 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 15-15, 30-30 | ||
Junior A. Ore | 5-3 | |
0-0, 0-0, 15-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Tobias Sonne | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Junior A. Ore | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, 0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tobias Sonne | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 0-0 | ||
Junior A. Ore | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
3-1 | Tobias Sonne | |
0-0, 0-0, 0-15, 30-30 | ||
Junior A. Ore | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
4-2 | Tobias Sonne | |
0-0 | ||
Junior A. Ore | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30 | ||
Junior A. Ore | 6-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30 | ||
6-1 |
1 | ||
0-0 | Tobias Sonne | |
Junior A. Ore | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Tobias Sonne | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, 0-0, 0-15 | ||
Junior A. Ore | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-15, 0-0 | ||
2-2 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Junior A. Ore | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30, 0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
2-4 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-15, 15-40, 0-0 | ||
Junior A. Ore | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-4 | Tobias Sonne | |
0-0, 0-0, 15-15 | ||
Junior A. Ore | 4-5 | |
0-0, 15-15 | ||
5-5 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Junior A. Ore | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
4-0 | Tobias Sonne | |
0-0, 0-0, 0-15, 30-30 | ||
5-1 | Tobias Sonne | |
0-0 | ||
Junior A. Ore | 6-1 | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
22.12.99, 24 Let
22.12.99, 24 Let
Junior A. Ore vs. Tobias Sonne - Vzájemné zápasy
31.07.20 | 1. kolo | Junior A. Ore | Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Junior A. Ore form & Tobias Sonne form
Junior A. Ore - poslední zápasy
Ambato Challenger - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Patrick Kypson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Sevilla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
04.08.20 1. kolo | vs. James Cerretani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Ricardo Pabon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Boris Arias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Perry Gregg | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Tyler Mercier | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Alex Theiler | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Brandon Perez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Tyler Zink | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. David Metz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 6-7 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Patrick Daciek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Ryan Shane | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Ryan Shane | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Sean Burnette | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Armindo Junior Nhavene | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Tobias Sonne - poslední zápasy
M15 Rosario - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 1-6, 1-4, - Tobias Sonne - skreč | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Michael Bolidard Ibakakomboyo-Ayessa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Paul-Antoine Brazet | 6-73, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Diego Marin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Camilo Alvarez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Simon Serio | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Manizales - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Bosmediano Pazmino | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ibague - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Esquici | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 1-6, 1-6 | detail zápasu |