ZÁPAS
20.02.17 | 1. kolo kval. | Junior A. Ore | Mateo Galdon | 6-74, 6-3, 6-1 | USA F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
16.05.90, 33 Let
16.05.90, 33 Let
Junior A. Ore vs. Mateo Galdon - Vzájemné zápasy
20.02.17 | 1. kolo kval. | Junior A. Ore | Mateo Galdon | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | USA F8 | antuka |
Junior A. Ore form & Mateo Galdon form
Junior A. Ore - poslední zápasy
Ambato Challenger - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Patrick Kypson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Sevilla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
04.08.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. James Cerretani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Ricardo Pabon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Perry Gregg | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Boris Arias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Tyler Mercier | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Alex Theiler | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Brandon Perez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Tyler Zink | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. David Metz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 6-7 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Patrick Daciek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Ryan Shane | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Sean Burnette | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Ryan Shane | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Armindo Junior Nhavene | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Mateo Galdon - poslední zápasy
Argentina F5 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Valentin Salomon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Matias Ezequiel Vitola | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Alan Postay | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
France F8 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Marcos Castares | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bacella | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Agustin Suarez Gonzalez | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
24.04.17 kvalifik. | vs. Antoine Damiens | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Panama City - antuka | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F10 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Farzin Danny Amiri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F8 - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.17 | vs. Thomas Cook | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
France F19 - tvrdý I. | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Romain Barbosa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Florian Simbozel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Cristobal Saavedra-Corvalan | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Baptiste Bourdarie | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
France F14 - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F13 - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Arnaud Restifo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Nathan Seateun | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Bastien Kolly | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
France F21 - tvrdý I. | ||||
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Clement Larriere | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
France F19 - tvrdý I. | ||||
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Jules Okala | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.09.14 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu |