ZÁPAS
19.06.17 | kvalifik. | Julien Seurin | Dax Donders | 6-4, 6-0 | Netherlands F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
12.05.97, 26 Let
12.05.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
14.07.00, 23 Let
18 595 $
14.07.00, 23 Let
18 595 $
Julien Seurin vs. Dax Donders - Vzájemné zápasy
19.06.17 | kvalifik. | Julien Seurin | Dax Donders | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Netherlands F1 | antuka |
Julien Seurin form & Dax Donders form
Julien Seurin - poslední zápasy
Belgium F6 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Netherlands F1 - antuka | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Robin Kern | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Dax Donders | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tim Van Der Horst | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
France F14 - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Pierre Debrosse | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
France F13 - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Loic Payraudeau | 6-0, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 6-1, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F3 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Robin Vanhauwe | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Marcelo Plaza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Nicolas De Plaen | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F2 - tvrdý | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Jessy Kalambay | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.16 | vs. Patrick Mayer (GER) | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
22.02.16 | vs. Boris Beumer | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Victor Poncelet | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Dax Donders - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Giorgio Ricca | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Paolo Emilio Cossu Floris | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Nicola Porcu | 5-0, Nicola Porcu - skreč | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detail zápasu |