ZÁPAS
07.11.17 | 1. kolo | Julian Onken | Nicolas Uryson | 6-4, 6-4 | Morocco F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julian Onken | Nicolas Uryson | |
1. podání % | 39/51 (76%) | 47/64 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/39 (69%) | 26/47 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/12 (50%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/64 (53%) | 18/51 (35%) |
Vyhrané body celkem | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
22.06.93, 30 Let
13 241 $
22.06.93, 30 Let
13 241 $
Julian Onken vs. Nicolas Uryson - Vzájemné zápasy
07.11.17 | 1. kolo | Julian Onken | Nicolas Uryson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Morocco F5 | antuka |
Julian Onken form & Nicolas Uryson form
Julian Onken - poslední zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-5, - Julian Onken - skreč | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Borna Devald | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Igor Karpovets | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Louis Herman | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
08.03.18 kvalifik. | vs. Tom Kocevar-Desman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
21.12.17 čtvrtfinále | vs. Enrique Lopez-Perez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.17 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.17 1. kolo | vs. Aqeel Khan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - antuka | ||||
15.12.17 čtvrtfinále | vs. Ivan Nedelko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.17 2. kolo | vs. Muhammad Abid | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.17 1. kolo | vs. Ahmed Chaudary | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - antuka | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Samir Iftikhar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.17 1. kolo | vs. Tegbir Singh Hara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Morocco F6 - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo | vs. Bastien Kolly | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F5 - antuka | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Marco Di Prima | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Younes Rachidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Niklas Schell | 1-6, 6-78 | detail zápasu |
Nicolas Uryson - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 1-0, Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-63, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Julian Tantera | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Suvi | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michal Dembek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-0, Ivan Krivic - skreč | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jarno Jans | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 0-6 | detail zápasu |