ZÁPAS
07.03.18 | 2. kolo kval. | Julian Onken | Flemming Peters | 6-4, 7-5 | Croatia F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.10.95, 28 Let
11 435 $
24.10.95, 28 Let
11 435 $
Julian Onken vs. Flemming Peters - Vzájemné zápasy
07.03.18 | 2. kolo kval. | Julian Onken | Flemming Peters | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Croatia F1 | antuka |
20.06.16 | 2. kolo kval. | Julian Onken | Flemming Peters | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Germany F4 | antuka |
Julian Onken form & Flemming Peters form
Julian Onken - poslední zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-5, - Julian Onken - skreč | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Borna Devald | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Igor Karpovets | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Louis Herman | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
08.03.18 kvalifik. | vs. Tom Kocevar-Desman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
21.12.17 čtvrtfinále | vs. Enrique Lopez-Perez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.17 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.17 1. kolo | vs. Aqeel Khan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - antuka | ||||
15.12.17 čtvrtfinále | vs. Ivan Nedelko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.17 2. kolo | vs. Muhammad Abid | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.17 1. kolo | vs. Ahmed Chaudary | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - antuka | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Samir Iftikhar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.17 1. kolo | vs. Tegbir Singh Hara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Morocco F6 - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo | vs. Bastien Kolly | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F5 - antuka | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Marco Di Prima | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Younes Rachidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Niklas Schell | 1-6, 6-78 | detail zápasu |
Flemming Peters - poslední zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu |