Julian Ocleppo vs. Jakob Aichhorn 10.03.2020

Julian Ocleppo vs. Jakob Aichhorn 10.03.2020 - M15 Porec - porovnání

ZÁPAS

10.03.20kvalifik.Julian Ocleppo Jakob Aichhorn 6-0, 6-3 Croatia M15 Porec antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Julian OcleppoJakob Aichhorn
1. podání %43/56 (77%)34/51 (67%)
Vyhrané body z 1.podání30/43 (70%)16/34 (47%)
Vyhrané body z 2.podání7/13 (54%)7/17 (41%)
Vyhrané break-bally5/11 (45%)1/7 (14%)
Vyhrané body z returnu28/51 (55%)19/56 (34%)
Vyhrané body celkem65/107 (61%)42/107 (39%)
Dvojchyby11
Esa30

STATISTIKY ZÁPASU

1
Julian Ocleppo Julian Ocleppo podáva0-0
0-0, 30-0
1-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP]
Julian Ocleppo Julian Ocleppo podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Julian Ocleppo Julian Ocleppo podáva4-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
5-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 0-15, A-40[BP]
6-0
2
Julian Ocleppo Julian Ocleppo podáva0-0
0-0
1-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Julian Ocleppo Julian Ocleppo podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30
Julian Ocleppo Julian Ocleppo podáva3-1
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
4-1Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0
Julian Ocleppo Julian Ocleppo podáva4-2
4-3Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
6-3

Julian Ocleppo
Taliansko
01.08.97, 22 Let




310
133
87 242 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
22.09.98, 21 Let







Jakob Aichhorn
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Julian Ocleppo vs. Jakob Aichhorn - Vzájemné zápasy

10.03.20kvalifik.Julian OcleppoJakob Aichhorn6-0, 6-3 detail zápasuCroatia M15 Porec antuka

Julian Ocleppo - poslední zápasy

Croatia M15 Porec - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Pavel Nejedly7-63, 6-1 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Tomislav Jotovski6-1, 6-4 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Jakob Aichhorn6-0, 6-3 výhradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Bozo Barun6-1, 6-1 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Antun Vidak6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Italy M25 Trento - tvrdý I.
29.02.20
semifinále
vs. Alexander Erler4-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Mick Veldheer7-66, 6-3 výhradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Luca Potenza6-2, 6-3 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Remy Bertola6-3, 3-5, Remy Bertola - skrečvýhradetail zápasu
Italy Bergamo Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Pavel Nejedly2-6, 4-6 prohradetail zápasu
India Bengalaru Challenger - tvrdý
15.02.20
semifinále
vs. James Duckworth3-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Ilya Ivashka7-64, 6-73, 6-4 výhradetail zápasu
13.02.20
3. kolo
vs. Sidharth Rawat7-5, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.20
2. kolo
vs. Zhizhen Zhang6-1, 6-3 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Anirudh Chandrasekar6-2, 6-1 výhradetail zápasu
France M15 Veigy - koberec
30.01.20
2. kolo
vs. Maxime Tchoutakian6-74, 2-6 prohradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Matteo Arnaldi3-6, 7-64, 6-3 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
25.01.20
semifinále
vs. Ruben Bemelmans6-73, 6-3, 6-73 prohradetail zápasu
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Jan Satral6-3, 6-2 výhradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Vitaliy Sachko Vitaliy Sachko - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Aldin Setkic4-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
USA Ann Arbor - tvrdý I.
06.01.20
1. kolo
vs. Edan Leshem4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
12.11.19
2. kolo
vs. Elliot Benchetrit3-6, 0-6 prohradetail zápasu
11.11.19
1. kolo
vs. Andrea Arnaboldi6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.11.19
semifinále
vs. Pablo Vivero Gonzalez5-7, 3-6 prohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Giovanni Fonio2-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Cheng-Yu Yu6-2, 6-3 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Piotr Matuszewski4-6, 7-65, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
26.10.19
semifinále
vs. Pablo Vivero Gonzalez4-6, 4-6 prohradetail zápasu
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Billy Harris7-60, 4-6, 7-62 výhradetail zápasu

Jakob Aichhorn - poslední zápasy

Croatia M15 Porec - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Julian Ocleppo0-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Eduard Vlasceanu6-2, 7-5 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Luka Veselic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Karlis Ozolins6-4, 6-74, 3-6 prohradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Mihailo Popovic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Michael Gloeckler6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Mirko Martinez4-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Noah Thurner7-5, 6-3 výhradetail zápasu
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Tadija Radovanovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
22.01.20
1. kolo
vs. Johannes Haerteis2-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Torben Steinorth6-2, 7-5 výhradetail zápasu
20.01.20
kvalifik.
vs. Mattia Bellucci6-3, 6-4 výhradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Moritz Hoffmann5-7, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
14.11.19
2. kolo
vs. Andrew Paulson0-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Daniel Siniakov7-64, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
05.11.19
kvalifik.
vs. Marek Gengel5-7, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Jan Pucalka6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
23.10.19
1. kolo
vs. Michal Konecny0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
17.10.19
2. kolo
vs. Vit Kopriva5-7, 3-6 prohradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Jakub Paul6-4, 6-74, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Pavel Nejedly3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Hungary M15 Szekesfehervar - antuka
02.09.19
kvalifik.
vs. Mikhail Korovin4-6, 5-7 prohradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Noel Hornung4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Bratislava - antuka
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Lukas Klein2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Danil Spasibo6-4, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Nicolo Turchetti6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy M15 Santa - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta4-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Alessandro Coppini7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Austria M25 Vogau - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Vitalii Shcherba2-6, 6-2, 5-10 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikola Jevtic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
<