Julian Lenz vs. Oscar Otte 11.06.2020

Julian Lenz vs. Oscar Otte 11.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

11.06.201. koloJulian Lenz Oscar Otte 6-3, 3-6, 6-3 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 15-0, 30-0
Julian Lenz Julian Lenz podáva1-0
0-0, 0-15, 0-40[BP]
1-1Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0
Julian Lenz Julian Lenz podáva2-1
0-0, 30-0, 40-15
3-1Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
Julian Lenz Julian Lenz podáva4-1
0-0
4-2Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Julian Lenz Julian Lenz podáva5-2
0-0, 0-15, 0-40[BP]
5-3Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP]
6-3
2
Julian Lenz Julian Lenz podáva0-0
0-0, 0-15, 15-40[BP]
0-1Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 30-0
Julian Lenz Julian Lenz podáva1-1
0-0
1-2Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP]
Julian Lenz Julian Lenz podáva2-2
0-0, 15-15, 15-40[BP]
2-3Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Julian Lenz Julian Lenz podáva3-3
0-0
3-4Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 15-15, 15-30
Julian Lenz Julian Lenz podáva3-5
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
3-6
3
0-0Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP]
Julian Lenz Julian Lenz podáva1-0
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, A-40
1-1Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0
Julian Lenz Julian Lenz podáva2-1
0-0, 15-0, 30-15, 40-15
3-1Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Julian Lenz Julian Lenz podáva4-1
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP]
4-2Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0
Julian Lenz Julian Lenz podáva5-2
0-0, 0-30
5-3Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
6-3

Julian Lenz
Nemecko
17.02.93, 27 Let




251
198
104 096 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
16.07.93, 27 Let




217
231
479 742 $
Oscar Otte
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Julian Lenz vs. Oscar Otte - Vzájemné zápasy

11.06.201. koloJulian LenzOscar Otte6-3, 3-6, 6-3 detail zápasu All Lower antuka

Julian Lenz - poslední zápasy

All Lower - antuka
26.06.20
1. kolo
vs. Peter Torebko6-2, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Peter Torebko3-6, 6-1, 4-6 prohradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Maximilian Marterer4-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Kevin Krawietz5-7, 5-7 prohradetail zápasu
11.06.20
1. kolo
vs. Oscar Otte6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico Monterrey Challenger - tvrdý
02.03.20
1. kolo
vs. Aleksandar Vukic3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Canada Calgary Challenger - tvrdý I.
27.02.20
3. kolo
vs. Arthur Rinderknech7-67, 3-6, 6-73 prohradetail zápasu
26.02.20
2. kolo
vs. Shintaro Imai6-3, 3-6, 7-63 výhradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
2. kolo
vs. Maximilian Marterer1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
04.02.20
2. kolo
vs. Benjamin Lock2-6, 7-5, 6-73 prohradetail zápasu
Australia Burnie Challenger - tvrdý
28.01.20
2. kolo
vs. Blaz Kavcic4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Pedro Martinez Portero0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo
vs. Daniel Masur6-73, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
30.10.19
2. kolo
vs. Emil Ruusuvuori5-7, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Viktor Durasovic7-66, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
19.10.19
semifinále
vs. Lukas Lacko3-6, 6-3, 6-710 prohradetail zápasu
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Johannes Haerteis6-1, 4-2, Johannes Haerteis - skrečvýhradetail zápasu
17.10.19
3. kolo
vs. Constant Lestienne7-61, 6-4 výhradetail zápasu
16.10.19
2. kolo
vs. Matthias Bachinger5-3, Matthias Bachinger - skrečvýhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Lukas Klein6-4, 6-3 výhradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Jeremy Schifris6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý I.
02.10.19
2. kolo
vs. Denis Istomin5-7, 1-6 prohradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Beibit Zhukayev6-2, 7-65 výhradetail zápasu
France Orleans Challenger - tvrdý I.
24.09.19
1. kolo
vs. Viktor Durasovic3-6, 6-712 prohradetail zápasu
France Metz - tvrdý I.
17.09.19
1. kolo
vs. Pablo Carreno-Busta1-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Matthias Bachinger6-4, 6-4 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Constant Lestienne4-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Poland Szczecin Challenger - antuka
11.09.19
2. kolo
vs. Alexey Vatutin3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Genova Challenger - antuka
02.09.19
1. kolo
vs. Gianluca Mager5-7, 4-6 prohradetail zápasu

Oscar Otte - poslední zápasy

All Lower - antuka
12.07.20
1. kolo
vs. Yannick Hanfmann2-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.07.20
1. kolo
vs. Daniel Masur6-4, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
10.07.20
1. kolo
vs. Yannick Maden6-1, 6-2 výhradetail zápasu
09.07.20
1. kolo
vs. Cedrik-Marcel Stebe6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Louis Wessels6-3, 6-2 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Yannick Maden6-71, 4-6 prohradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Nino Ehrenschneider6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.20
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz6-2, 6-2 výhradetail zápasu
11.06.20
1. kolo
vs. Julian Lenz3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
19.02.20
2. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 6-74 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Mathias Bourgue7-5, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
22.01.20
2. kolo
vs. Corentin Denolly4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Canberra Challenger - tvrdý
08.01.20
2. kolo
vs. Henri Laaksonen6-3, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.01.20
1. kolo
vs. Lorenzo Giustino5-7, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
12.11.19
2. kolo
vs. Jan Choinski6-79, 3-6 prohradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
05.11.19
2. kolo
vs. Yannick Maden4-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
31.10.19
3. kolo
vs. Lloyd Harris6-4, 4-6, 6-73 prohradetail zápasu
29.10.19
2. kolo
vs. Ruben Bemelmans4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrdý I.
23.10.19
2. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
15.10.19
1. kolo
vs. Alexei Popyrin6-76, 6-75 prohradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Cedrik-Marcel Stebe4-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Tommy Robredo6-0, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
10.10.19
3. kolo
vs. Mikael Ymer3-6, 6-1, 6-76 prohradetail zápasu
09.10.19
2. kolo
vs. Ernests Gulbis2-6, 7-65, 2-0, Ernests Gulbis - skrečvýhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Manuel Guinard6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France Orleans Challenger - tvrdý I.
23.09.19
1. kolo
vs. Lucas Miedler6-75, 3-6 prohradetail zápasu
France Metz - tvrdý I.
17.09.19
1. kolo
vs. Lorenzo Sonego2-6, 6-72 prohradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Maxime Janvier2-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Artem Dubrivnyy7-63, 6-3 výhradetail zápasu
<