ZÁPAS
07.06.19 | čtvrtfinále | Julian Lenz | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-0 | M25 Karlsruhe | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julian Lenz | Gonzalo Villanueva | |
1. podání % | 32/47 (68%) | 22/38 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/32 (81%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/38 (53%) | 12/47 (26%) |
Vyhrané body celkem | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julian Lenz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julian Lenz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julian Lenz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julian Lenz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Julian Lenz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julian Lenz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julian Lenz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julian Lenz | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julian Lenz vs. Gonzalo Villanueva - Vzájemné zápasy
07.06.19 | čtvrtfinále | Julian Lenz | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M25 Karlsruhe | antuka |
Julian Lenz form & Gonzalo Villanueva form
Julian Lenz - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Robin Haase | 4-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 6-73, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Aldin Setkic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 6-76, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.22 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Sebastian Prechtel | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
05.08.22 čtvrtfinále | vs. Raphael Collignon | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-2, 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 7-5, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Gilles Simon | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Max Purcell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
25.05.22 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Marco Cecchinato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 4-6, 2-4, - Julian Lenz - skreč | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Aguascalientes Challenger - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo | vs. Andrej Martin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
18.03.22 čtvrtfinále | vs. Ethan Quinn | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.22 2. kolo | vs. Isaiah Strode | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Gonzalo Villanueva - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detail zápasu |