ZÁPAS
09.01.18 | kvalifik. | Julian Bradley | Nicolas Uryson | 6-2, 6-4 | USA F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julian Bradley | Nicolas Uryson | |
1. podání % | 26/55 (47%) | 28/61 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 21/28 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/29 (48%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/61 (44%) | 19/55 (35%) |
Vyhrané body celkem | 63/116 (54%) | 53/116 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 3 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
22.06.93, 30 Let
13 241 $
22.06.93, 30 Let
13 241 $
Julian Bradley vs. Nicolas Uryson - Vzájemné zápasy
09.01.18 | kvalifik. | Julian Bradley | Nicolas Uryson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | USA F3 | antuka |
Julian Bradley form & Nicolas Uryson form
Julian Bradley - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 0-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Alfredo Casso | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Alan Kohen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Justin Butsch | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Nicholas Alexander Reyes | 6-1, 3-2, Nicholas Alexander Reyes - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-2, Oleg Khotkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.19 1. kolo | vs. Zane Khan | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Fayetteville - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Mate Zsiga | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Enrique Paya Gonzalez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.19 2. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Logan Zapp | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Mauricio Echazu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Rodrigo Banzer | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Moritz Trocker | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Nicolas Uryson - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 1-0, Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-63, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Julian Tantera | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Suvi | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michal Dembek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-0, Ivan Krivic - skreč | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jarno Jans | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 0-6 | detail zápasu |