ZÁPAS
17.03.18 | 1. kolo kval. | Jules Marie | Stefan Latinovic | 6-2, 6-2 | France F6 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jules Marie | Stefan Latinovic | |
1. podání % | 32/41 (78%) | 24/39 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/32 (84%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/9 (56%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 20/39 (51%) | 9/41 (22%) |
Vyhrané body celkem | 52/80 (65%) | 28/80 (35%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 0 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jules Marie | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stefan Latinovic | |
0-0 | ||
2-0 | Stefan Latinovic | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Jules Marie | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
3-1 | Stefan Latinovic | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Jules Marie | 3-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
4-2 | Stefan Latinovic | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Jules Marie | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Stefan Latinovic | |
Jules Marie | 1-0 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Stefan Latinovic | |
Jules Marie | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Jules Marie | 4-1 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Jules Marie | 5-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
22.11.99, 24 Let
22.11.99, 24 Let
Jules Marie vs. Stefan Latinovic - Vzájemné zápasy
17.03.18 | 1. kolo kval. | Jules Marie | Stefan Latinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | France F6 | tvrdý I. |
Jules Marie form & Stefan Latinovic form
Jules Marie - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alec Beckley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Martim Simoes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Stefano Travaglia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-76, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 1-4, - Jules Marie - skreč | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Alex Knaff | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-4, 2-1, Deney Wassermann - skreč | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yaqoub Mohammed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Valentin Royer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Stefan Latinovic - poslední zápasy
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Novak Novakovic | 7-64, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gray Voelzke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 4-6, 1-4, - Stefan Latinovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Enrique Paya Gonzalez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Evan Zhu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Tomislav Brkic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Damjan Peterlin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Suvajac | 6-2, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
France F6 - tvrdý I. | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jules Marie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Pedja Trifunovic | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Franjo Raspudic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Horton | Nicholas Horton - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Macedonia F2 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Hassan Bakkar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Moro | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Shendrit Deari | 7-62, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Macedonia F1 - antuka | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Viktor Filipenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Ioan Garbachkov | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu |