INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vasko Mladenov vs. Juan Pablo Paz - Vzájemné zápasy
27.02.19 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Vasko Mladenov | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Vasko Mladenov form & Juan Pablo Paz form
Vasko Mladenov - poslední zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.04.19 čtvrtfinále | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - skreč | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Juan Pablo Paz - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detail zápasu |