ZÁPAS
18.07.18 | 2. kolo | Juan Pablo Paz | Manfred Fellin | 6-1, 6-1 | Morocco F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Pablo Paz | Manfred Fellin | |
1. podání % | 19/38 (50%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/19 (79%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/19 (79%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 24/44 (55%) | 8/38 (21%) |
Vyhrané body celkem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Pablo Paz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 40-40 | ||
Juan Pablo Paz | 1-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Juan Pablo Paz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Juan Pablo Paz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
24.02.97, 27 Let
16 192 $
24.02.97, 27 Let
16 192 $
Juan Pablo Paz vs. Manfred Fellin - Vzájemné zápasy
18.07.18 | 2. kolo | Juan Pablo Paz | Manfred Fellin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Morocco F1 | antuka |
Juan Pablo Paz form & Manfred Fellin form
Juan Pablo Paz - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Manfred Fellin - poslední zápasy
M25 Caslano - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Jan Sebesta | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.09.21 čtvrtfinále | vs. Ryota Tanuma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Villem Aadamsoo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Oskar Stumpf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Nicolas Agustin Lema | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 1-5, - Manfred Fellin - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 6-75, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Michael Clark | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 7-63, 2-0, Sherif Makhlouf - skreč | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 6-0, 6-3 | detail zápasu |